jaunās

1.līga sākas ar zaudējumu Rēzeknes FA/BJSS!

Sestdienas, 21.aprīļa, vakars bija Balvu atgriešanās 1.līgā futbolā diena.
Rēzekne bija parūpējusies par lielisku atmosfēru stadionā. Tika atskaņota Latvijas valsts himna, spēlētājus laukumā izveda Rēzeknes jaunie futbolisti. Tāpat, ar klusuma brīdi tika godināts pāragri mūžībā aizgājušais Jēkabpils futbola audzēknis Aleksandrs Gospodarjovs.
Spēles informators informēja, ka stadionā ieradušies 425 līdzjutēji, turklāt, daļa no tiem bija balvinieši. Un spēle varēja sākties!
Pirmais puslaiks mums izvērtās nesekmīgs, un Rēzeknes komanda salīdzinoši īsā laikā ieguva komfortablo 3-0 pārsvaru. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās.
Otrajā puslaikā, šķiet, mūsējie jau daudz maz bija pielāgojušies spēles tempam un arvien biežāk meklēja laimi pretinieku vārtu tuvumā. Neskatoties uz to, Rēzekne guva 4.vārtus. Uz to, pēc neilga laika, atbildēja mūsu Kārlis Vanags, gūstot savu 1.vārtus karjerā 1.līgā. Tad no laukuma centra 1 pret 1 izlauzās Rihards Ščogols, un tikai rupjš pretinieku pārkāpums pirms soda laukuma līnijas apturēja mūsu uzbrukumu. Pretinieks par pārkāpumu pelnīti saņēma sarkano kartīti.
Tomēr, pēdējais vārds piederēja rēzekniešiem. Viņi vārtus guva līdz ar spēles beigu svilpi, un rezultāts 5-1.
Neiztika arī bez pirmajiem traumētajiem spēlētājiem. Nepatīkamu pleca traumu guva mūsu pieredzes bagātais spēlētājs Edmunds Kokorevičs, un viņa iziešana laukumā nākamajā spēlē ir zem lielas jautājuma zīmes.
Nākamā spēle jau 28.aprīlī Rugājos, plkst.17.00. ar RTU FC/Skonto Academy.