BSC lielie-PALDIES

Ar mainīgām sekmēm Balvu Sporta centrs futbolisti sāk jauno sezonu!

Sestdien, 29.aprīlī sākās sezona mūsu pieaugušajiem futbolistiem! Otrās līgas Vidzemes reģionā mūsu pirmie pretinieki bija FK Salacgrīva. Spēle norisinājās Rugāju stadionā.
Pirmais puslaiks aizritēja ar teritoriālu FK Salacgrīva pārsvaru, tomēr pie reāliem momentiem viesi tika reti. Toties, Balvu Sporta centrs atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Pirmajā puslaikā Balvi nerealizēja 3 (!) izgājienus viens pret viens un jau šķita, ka fortūna no Balviem ir novērsusies. Tomēr nekā!
Otrajā puslaikā, pateicoties lieliskai rezultativitātei, Balvi izvirzījās vadībā ar 6-0. Tad īsā laika periodā ielaida 2 vārtus, un tikai pateicoties trenera Jāņa Zakarīša stingrajiem vārdiem, spēja saņemties un gūt vēl vienus vārtus. Rezultāts 7-2. Jāpiemin, ka 4 vārtus Balvu labā guva Rihards Ščogols!

Pirmdien, 1.aprīlī, bija patiesas cerības, ka Balvi savu lielisko sniegumu demonstrēs arī nākamajā spēlē pret FK Smiltene/BJSS 2. Sākums izskatījās cerīgs un iespaidīgs, kad ar 3-0 vadībā izvirzījās Balvu futbolisti, tomēr tad kaut kas notika un komanda apstājās. Līdz puslaika beigām viesi pamanījās izlīdzināt rezultātu. Atpūtā ejot 3-3!
Otrajā puslaikā Balvi veica vēl vienu izrāvienu un izvirzījās vadībā ar 5-3. Tomēr, tad spēle pajuka pavisam un rezultātā likumsakarīgs zaudējums ar 5-7.
Paldies visiem tiem līdzjutējiem, kas neskatoties uz auksto un lietaino laiku bija ieradušies Rugājos atbalstīt savu komandu!
Novēlam komandai pēc sāpīgā zaudējum nenolaist rokas! Vēl ir tikai sezonas pats sākums!