3

Ar pārpildītām tribīnēm noslēgusies Labdarības akcija!⚽️💪💪💪

18.janvārī plkst.18.00 ar vēl nebijušu notikumu noslēdzās 3.kārtas 1.diena novada telpu futbola čempionātā, proti, Labdarības akciju.
Labdarības akcijas mērķis bija vākt ziedojumus Balvu teritoriālajai invalīdu biedrībai. Par ziedojumu varēja kļut gluži vai jebkas, ko cilvēki vēlējās noziedot, sākot ar mīkstajām mantiņām, un beidzot ar finansiālajiem ziedojumiem.
Prieks, ka pasākumu apmeklēja tik daudzi cilvēki, un tribīnes bija pārpildītas, tas liecina, ka ar mums viss ir vislabākajā kārtībā.
Īpaši aizkustināja kāds gados maziņš puisīti vārdā Sandis Truhanovs, kurš no sakrātajiem līdzekļiem ziedojumu kastītē meta vienu monētiņu pēc otras.
Arī pati spēle starp “Baltajiem bumbotājiem” un “Sarkanajiem snaiperiem” noslēdzas ar draudzīgo neizšķirtu – 9-9!
Par komandu MVP atzina Aivaru Avotiņu (Baltie bumbotāji) un Balvu novada domes priekšsēdētāju Aigaru Pušpuru (Sarkanie snaiperi).
Bet par visas spēles MVP atzina vienmēr atraktīvo Gatis Stepanovs.
Kopā tika saziedoti 300 eiro ziedojumu kastītē, 2 dāvanu kartes 100 eiro apmērā no SIA Sapards (Aivars Avotiņš un Solvita Avotiņa) un SIA Diogens Audio (Ilgonis Punculs), jauns novusa galds no Pēteris Kalniņš, jaunas galda spēles no MP Mareks Polis designe (Mareks Polis)!
Liels paldies par atbalstu arī SIA “Čivix” īpašniekam Ivars Saide un Agris Apsenieks no Sia Auto 2AA!
Paldies arī spēles “stingrajam” tiesnesim Artemijs Semjonovs par izcili novadītu maču! Viennozīmīgi – labāka spēle karjerā!
Tāpat, paldies Di-dancers dejotājām, kas sniedza tik vajadzīgo uzmundrinājumu pirms spēles! Un, protams, arī Labdarības mača spēlētājiem!
Paldies visiem, visiem, kurus es vēl nepieminēju, Jūsu bija tik daudz! Pāāāldies!❤️
Cerams, ka šī tradīcija nostiprināsies, un mēs atkal varēsim savākties, lai sniegtu palīdzīgu roku kādai organizācijai nākošgad!💪💪💪

Labdarības akcija 3