BSC lielie-PALDIES

Balvu Sporta centrs ar 2.puslaikā 5 gūtiem bezatbildes vārtiem uzvar FB Gulbene ZA līgā!

Spēle siltajos laika apstākļos Rugājos iesākās ar Balvu Sporta centrs futbolistu pārsvaru, un ilgi nebija jāgaida, Rihards Ščogols ar lielisku piespēli atrada Kārli Vanagu, un viņš izgājienā viens pret vienu bija aukstasinīgs un nekļūdījās. 1-0.
Spēle bija līdzīga, bet kādā no epizodēm soda laukumā Balvu spēlētājs neatļauti kavēja Gulbenes futbolistu un piešķirts 11 m soda sitiens. Mārtiņš Žugs, kurš aizstāja vārtos Jurģi Vilciņu, virzījās uz vienu pusi, bet sitiens sekoja pretējā pusē – 1-1.
Nepagāja ilgs laiks un Gulbene izvirzījās vadība, kad ar lielisku tālsitienu viesi guva vārtus. 1-2.
Sekoja vēl viens vārtu guvums FB Gulbene izpildījumā, bet šoreiz vārti netika ieskaitīti, jo tika fiksēta aizmugure.
Puslaikā ejot 1-2 viesu labā.
Otrajā puslaikā iznāca jau pavisam cita Balvu komanda. Komandai gūstot 5 bezatbildes vārtus nokārtoja drošu uzvaru!