5

Balvu Sporta centrs paliek 4.starptautiskā turnīrā Lietuvā!

No 11.līdz 12.februārim Balvu Sporta centrs futbolisti, U-15 grupa, bija Kèdainiai (Lietuva), neierastā futbola turnīrā. Turnīrs bija neierasts ar savu spēles formātu un laukumu. Laukums: slēgta telpa, mākslīgais segums un visneierastākais mūsu puišiem bija tas, ka visapkārt laukumam bija borti kā hokejā. Līdz ar to, spēle notika bez autiem.
Apakšgrupas spēles: Pirmā spēle. Zaudējums mājinieku komandai “Nevèžis A” ar rezultātu 3:7 (jāpiemin, kā beigās izrādijās, “Nevèžis A” kļuva par pārliecinošiem turnīra uzvarētājiem.) Nākamajā spēlē mūsu puiši tikās ar saviem tautiešiem no “JFA Jelgava B” komandas, kur tika gūta uzvara ar rezultātu 5:1
No nākošās spēles pret “Panevèžio FA” iznākuma bija atkarīgs vai “Balvu SC” turpinās cīņu par pirmo četrinieku vai cīnīsies par 5.-8. vietu. Gūto – zaudēto vārtu attiecība bija par labu pretiniekiem, tàpēc “Balvu SC” derēja tikai uzvara. Saspringtā spēlē “Balvu SC” guva uzvaru ar rezultātu 2:1!
Tālāk sekoja spēle pret B grupas uzvarētāju komamdu: “JFA Jelgava A” komandu. (Speles gaita 1:0 BSC; 1:1; 2:1 BSC; 2:4 Jelgava; 3:4Jelgava; 3:5 Jelgava) Piedzīvots zaudējums ar rezultātu 3:5.
Līdz ar to turnīra pēdējā spēlē par 3.-4. vietu “Balvu SC” tikās ar “Krakès”. Neveiksmīgs spēles sākums un rezultāts 0:3 “Krakès” komandas labā. Tomēr puiši nepadevās un sāka pakaļdzīšanos. Tas izdevās samērā veiksmīgi līdz 2:3 un pēdējās minūtē Balvu komanda tika pie izdevības izpildīt 10m soda sitienu, tomēr to atvairīja pretinieku komandas vārtsargs.
Diemžēl, pietrūka nedaudz veiksmes un laika, līdz ar to piedzīvots sāpīgs zaudējums ar rezultātu 2:3 un gala rezultātā 4.vieta 8.komandu konkurencē.
Šis bija neierasts turnīrs, kas nāks par labu puišu pieredzei. Turklāt startēšana ārpus Latvijas vairos puišu pārliecību pār saviem spēkiem!

23456789101112131415161718