futbols 6

Balvu Sporta centrs pārliecinoši pārspēj FB Gulbene/GFA!

Vakar, 26.06., visai karstos laika apstākļos norisinājās ZA līgas futbola spēle starp Balvu Sporta centrs un FB Gulbene/GFA futbolistiem.
Pirmais puslaiks noritēja vienlīdzīgā spēlē un tikai puslaika beigās Kristiāns Puško atklāja spēles rezultātu, panākot 1-0 mājinieku labā. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās-1-0.
Otrajā puslaikā spēle pamazām kļuva atklātāka, un puslaika vidū vārtus guva Vadims Sņegovs – 2-0. Ilgi nebija jāgaida arī līdz trešajiem vārtiem, un par tiem parūpējās Arvis Šarabaiko – 3-0.
Tomēr, Balvi neļāva palikt “sausā” mūsu vārtsargam Jurģim Vilciņam. Minūti pirms spēles beigām viesi izmantoja Balvu nesaprašanos soda laukumā un vienus vārtus atguva. Bet tas arī bija viss!
Balvu Sporta centrs futbolisti ZA līgas sezonu ir iesākuši ļoti pārliecinoši – 3 spēlēs 3 uzvaras – un nostiprinājušies1.vietā! Novēlam sekmes arī turpmākās sezonas gaitā!