basketbols 5

BK Lazdukalns triumfē čempionātā!

Sestdien, 9.aprīlī, ar diviem pusfināliem sākās Balvu novada atklātā čempionāta basketbolā pēdējais cēliens.
Pirmajā no tiem BK Lazdukalns sacentās ar Vīksna basketbolistiem, un lai gan Vīksna basketbolisti izrādīja cienīgu pretestību, labāki ar rezultātu 64-57 bija BK Lazdukalns basketbolisti. Otrajā pusfinālā sacentās Balvi pret Rugāju Sporta centrs basketbolistiem. Ar rezultātu 63-50 pārāki bija Balvi basketbolisti.
Spēlē par 5-6.vietu spēkus samēroja Tilža un Balvu Sporta skola basketbolisti. Nedaudz negaidīti, bet uzvaru, tīri pārliecinošu, svinēja Balvu Sporta skola basketbolisti ar rezultātu 61-42, tādējādi izcīnot tikai pirmo panākumu šī gada novada čempionātā.
Spēlē par 3-4.vietu sacentās Rugāju Sporta centrs un Vīksna basketbolisti. Aizraujošā spēlē 3.vietu izcīnīja Vīksna basketbolisti ar 59-54, kas regulārajā čempionātā ierindojās 4.vietā.
Un “saldais ēdiens” – fināls. Spēli labāk iesāka BK Lazdukalns basketbolisti, kas visai ātri izvirzījās vadībā. Vienu brīdi BK Lazdukalns pārsvars jau sasniedza nepieklājīgos 20 punktus (30-10) un, pieļauju, daļa skatītāju jau sāka domāt par iešanu mājās. Tomēr, Balvi, pateicoties kolosālajam atbalstam tribīnēs, spēja saņemties un lēnām, lēnām tuvojās BK Lazdukalns basketbolistiem. Tomēr, šķiet, bija jau par daudz izlaists un BK Lazdukalns svinēja uzvaru ar 60-52. Rezultātā zelts – BK Lazdukalns, sudrabs – Balvi, bronza – Vīksna basketbolistiem!
Paldies skatītājiem, kuri ar savu skaļo līdzjušanu padarīja finālcīņas aizraujošākas!