BSC lielie-PALDIES

ČEMPIONI!!!

Sestdien, 9.septembrī, norisinājās “būt vai nebūt” spēle ZA līgā.
Balvu Sporta centrs futbolistiem derēja uzvara vai neizšķirts cīņā ar FB Gulbene komandu, lai priekšlaicīgi kļutu jau kuro gadu pēc kārtas par ZA līgas čempioniem.
Spēle iesākās ar abpusējiem uzbrukumiem un vienā no tiem viens pret viens izrāvās mūsu spēlētājs – Kārlis Vanags. Viņš neapjuka un aukstasinīgi realizēja radušos izdevību. 1-0.
Viesi centās neatpalikt un vienā no šādām epizodēm izmantoja nesaprašanos mūsu soda laukumā, raidot bumbu vārtu tālajā stūrī – 1-1.
Tas vēl nebija viss pirmajā puslaikā! Puslaika beigās pirmo vārtu autors, Kārlis Vanags, lēca augstāk par visiem un no vārtu pārliktņa raidīja bumbu vārtos ar galvu – 2-1.
Otrajā puslaikā Balvi samazināja apgriezienus un par to FB Gulbene varēja sodīt. Vairākas reizes efektīgi komandu glāba tās vārtsargs Jurģis Vilciņš.
Bet puslaika pašā izskaņā Vadims Sņegovs noņēma visus jautājumus, kurš šogad būs čempions. Viņš strauji ielauzās laukuma kreisajā flangā, apspēlēja vārtsargu un raidīja bumbu jau tukšos vārtos.

Spēles 3 zvaigznes:
– Kārlis Vanags (guva tik svarīgos 1.un 2.vārtus).
– Jurģis Vilciņš (vairākkārt glāba komandu no droša vārtu zaudējuma, nodemonstrēja kapteiņa cienīgu spēli).
– Vadims Sņegovs (uzlika punktu uz i gūstot 3.vārtus).

ČEMPIONI!

Svētdien, 10.septembrī, bija jāaizvada spēle viesos – Madonā. Laikam jau viss bija izcīnīts, kas jāizcīna, un mūsu futbolisti piedzīvoja 2.zaudējumu sezonā, ar 4-6 piekāpjoties mājinieku komandai. Vārtus guva: Kaspars Usāns 2, Egils Lielbārdis, Kārlis Vanags.