8

Latvijas futbola izlases pavadoņu vidū arī Balvu futbolists!

Futbola lielajos svētkos jeb gada lielākajā futbola spēlē Latvijas futbola izlase 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē 12.jūnijā ar rezultātu 0:2 (0:0) savā laukumā piekāpās spēcīgajai Nīderlandes izlasei.
Šajā lielajā futbola dienā piedalījās arī viens no mūsu Balvu Sporta centra jaunajiem futbolistiem Kristofers Pušpurs (7), kurš pavadīja Latvijas izlases kapteini un vienu no komandas līderiem Kasparu Gorkšu! Zīmīgi, ka Latvijas un Nīderlandes izlases zvaigznes pavadīja visas Latvijas centīgākie jaunie futbolisti, to vidū arī mūsu Kristofers Pušpurs!
Paldies šādai akcijai jāsaka Latvijas Futbola federācijas vadībai par sniegto iespēju, dodot jaunajiem censoņiem klātienē redzēt Latvijas un pasaules mēroga futbola zvaigznes, kā arī iziet 8000 skatītāju pilnu tribīņu priekšā!
Kā tad īsti gāja mūsu Kristoferam Pušpuram to var redzēt šajā speciāli sagatavotajā Latvijas Futbola federācijas video, kā arī sadaļā “GALERIJAS”!
Futbols ir stilīgs un iedvesmojošs! Tāpēc vienmēr ir vērts censties un varbūt šādi lieli notikumi mums Balvu Sporta centra jaunajiem futbolistiem nebūs pēdējais šāds izgājiens…. Trenēsimies un spēlēsim futbolu!