Kopbilde 2017

Dramatiskā spēlē Balvi cieš zaudējumu pret Super Nova (Rīga)!

Svētdien, 15.oktobrī, Rugājos norisinājās 2.pārspēle par iekļūšanu 1.līgā futbolā.
Pirmais puslaiks izvērtās dramatisks. Vispirms viesi izvirzījās vadībā – 0-1. Tad Rihards Ščogols izlīdzināja rezultātu, raidot to ar soda sitienu vārtos no metriem 16. Pēc brīža, diezgan kuplā skaitā sanākušie līdzjutēji varēja gavilēt, jo Balvus izvirzīja vadībā Kārlis Vanags – 2-1.
Varēja būt arī 3-1 un pat 4-1 mājinieku labā, ja ne vārtu stabs u viesu vārtsarga lieliskā spēle. Bet neiesit tu, iesit tev – šī visiem zināmā patiesība savu lomu nospēlēja arī šoreiz. Līdz puslaika beigām viesi izlīdzināja rezultātu. Puslaikā ejot – 2-2.
2.puslaikā vairs nebija tik lieli ātrumi, komandas spēlēja daudz uzmanīgāk. Bet šoreiz liktenīga izrādījās 90.minūte – viesi izmantoja Balvu nesaprašanos soda laukumā un ar skaistu sitienu panāca 2-3. Sāpīgs zaudējums un sezona galā!

Spēles 3 zvaigznes:
Rihards Ščogols – atgrieza mūs spēlē pie rezultāta 0-1.
Kārlis Vanags – izvirzīja vienīgo reizi mūs vadībā. Ehh…ja vien būtu iesitis kādu vēl no savām izdevībām…
Edmunds Kokorevičs – ir un paliek mūsu “universālais kareivis”. Ar asu spēli nopelnīja pretinieku respektu. 2.puslaikā veiksmīgi pārkvalificējās no malējā pussarga par centra aizsargu.