BSC lielie-PALDIES

Futbola maratonā Balvu Sporta centram 2 uzvaras un 1 zaudējums!

Šī nedēļas nogale Balvu Sporta centrs futbolistiem bija īpaši saspringta! Nē, nē, pašvaldību vēlēšanas šoreiz nav pie vainas, bet mūsu futbolistiem 3 dienās bija jāaizvada 3 spēles.
Futbola maratonu Balvi iesāka piektdien, 2.jūnijā Vidzemes līgā, Salaspilī, kur mūsējiem bija jāaizvada spēle ar FK Alberts. Diemžēl, saspringtā spēlē zaudējums ar 3-4. Balvu labā vārtus guva: Edmunds Kokorevičs, Kārlis Vanags, Rihards Ščogols.
Sestdien, 3.jūnijā, bija jāaizvada spēle mājās, Latvijas Kausa izcīņā pret FK Limbaži. Tā kā bija jāspēlē 3 dienas pēc kārtas, sastāvs bija ļoti atjaunināts, un pastāvēja bažas, ka ar šādu sastāvu izredžu mums ir maz. Tomēr, puiši pierādīja pretējo un pārliecinoši kontrolējot spēli svinēja uzvaru ar 5-0. Tiesa gan, pēc 1.puslaika bija “slidenais” 1-0. Vārtus guva: Arvis Kamaldiņš 2, Aleksandrs Sņegovs 2 un Jānis Žvarts.
Trešā, ZA līgas spēle, norisinājās Ludzā svētdien, 4.jūnijā. To mūsu futbolisti aizvadīja teicami un uzvarēja ar 5-1. Vārtus guva: Rihards Ščogols 2, Kārlis Vanags 2 un Egils Lielbārdis.
Šķiet, ka veiksmīgo darbu ar mūsu puišiem ir novērtējuši arī Balvu novada vēlētāji, un 4.jūnija rīts pienāca ar lieliskām ziņām – Balvu novada domē ir ievēlēts Balvu Sporta centra treneris Jānis Zakarīts. Apsveicam!