BSC lielie-PALDIES

Kārlis Vanags: 8 vārti! Balvu Sporta centrs futbolisti svin 2 uzvaras!

Sestdien, 30.septembrī, Rugājos norisinājās LFF 2.līgas Vidzemes reģiona atbildes spēle par 7.-8.vietu ar FK Pļaviņas DM komandu. Pirmajā spēlē Balvu Sporta centrs futbolisti bija labāki, svinot izbraukumā uzvaru ar 5-3. Tā kā izbraukumā bija iesists pietiekami daudz, mūsu puišiem derēja arī zaudējums, piemēram ar 0-2, lai izcīnītu 7.vietu.
Bet par zaudējumu nekādā ziņā nedomāja mūsu puiši, kas spēlē jau ar pirmajām minūtēm parādīja, kurš te ir saimnieks! Īpaši jāizceļ mūsu uzbrucējs Kārlis Vanags, kurš atklāja spēles rezultātu, efektīvi izspēlējot “sieniņu” ar Rihardu Ščogolu.
Tālāk jau Rihards pats skaisti pārlidināja vārtsargam pāri no 16m sisto bumbu.
Bet tas 1.puslaikā nebija viss – kārtējā sadarbībā ar Rihardu, un, Kārlis Vanags nokļuva 1 pret 1 ar vārtsargu un nekļūdījās.
Puslaikā ejot 3-0.
Varēja domāt, ka mūsējie apstāsies, ņemot vērā pieklājīgo pārsvaru, tomēr nekā.
Lieliska Aleksandra Sņegova piespēle, un uzbrukuma smailē atkal Kārlis Vanags, kurš atkal sit precīzi. 4-0.
Vēl pēc laiciņa Balvi skaisti izspēlē kombināciju laukuma kreisajā malā, Rihards Ščogols pāradresē to uz neviena nepieskatīto Kārli Vanagu, kuram atliek to tikai raidīt tukšajā vārtu stūrī, uzstādot gala rezultātu 5-0!

Spēles 3 zvaigznes:
– Kārlis Vanags. Uz sezonas beigām ir sasniedzis lielisku formu. 4 gūtie vārti liecina paši par sevi. Īpaši bīstams uzbrukuma noslēguma fāzē.
– Rihards Ščogols. Šoreiz gan guva vārtus, gan palīdzēja nesavtīgi to darīt citiem. Viņam 1 (gūtie vārti) + 3 (rezultatīvas piespēles)’.
Mārtiņš Žugs. Bija nepiekāpīgs cīņā par bumbām. Retu reizi, kāds viņam varēja tikt garām.

Svētdien, 1.oktobrī mūsu puišiem bija jādodas uz Degumniekiem, kur bija jāaizvada pēdējā spēle ZA līgā 2017.gada sezonā ar Lubāna/Degumnieki komandu.
Atcerēsimies, ka komandu pirmajā savstarpējā mačā, Balvi piedzīvoja sāpīgu zaudējumu mājās ar 3-5, tāpēc par pretinieku nenovērtēšanu nevarēja būt ne runas.
Mūsējie bija ieskrējušies pēc pārliecinošās iepriekšējās dienas uzvaras. Pēc 1.puslaika tablo vēstīja jau 6-0 Balvu labā. Visā spēlē ar 8-3 bija labāki Balvi.
Vārtus guva: Kārlis Vanags 4 (atkal), Edgars Plutovs 2, Rihards Šcogols 1, Vadims Sņegovs 1.

Novēlam visu to labāko pārspēlēs uz tikšanu 1.līgā!