nostradamus

Laurisioamus prognozes pēc 1.kārtas Balvu novada atklātā telpu futbola čempionātā!

Ir aizvadīta 1.kārta Balvu novada atklātajā telpu futbola čempionātā. Turnīra tabulu, Jūs variet apskatīties šeit: http://www.balvusportacentrs.lv/s…/telpu-futbola-cempionats/ , bet es izmantošu izdevību paprognozēt, kā komandas varētu sarindoties turnīra beigās.
Balvu Sporta centrs – turnīra tabulas līderi ar 4 spēlēs izcīnītām 4 uzvarām. Pirmajā aplī atlikušas spēles ar FK Balvu Vilki/Īves, Austrumi 2010, Balvu Valsts ģimnāziju un KS (Garnizons) Alūksne. Šķiet, ka šogad Balvu Sporta centrs futbolisti nav tik spēcīgi kā iepriekšējos gadus un zaudēs punktus kādā no nākamajām spēlēm, piemēram, pret Balvu Valsts ģimnāziju.
Prognoze: Ar lielām mokām, tomēr 1.vieta.
Austrumi 2010 – lai gan 3 spēlēs izcīnītas 3 uzvaras, tas nebūt neliecina par šīs komandas spēku. Uzvaras tika izcīnītas pret salīdzinoši vājākiem pretiniekiem un “lielās” spēles vēl tikai priekšā. Turklāt, gandrīz visa komanda jau tuvojas tam vecumam, kad jāsāk domāt par spēlēšanu veterānu turnīros. Tāpēc, manuprāt, pulvera nepietiks šādi aizvadīt visu turnīru, lai gan iespēlējoties var sagādāt kādu pārsteigumu.
Prognoze: 4-5.vieta.
Balvu Valsts ģimnāzija – šīs sezonas lielākais pārsteigums. 3 spēlēs izcīnītas 3 uzvaras, un visas pret spēcīgiem pretiniekiem – FK Balvu Vilki/Īves, KS (Garnizons) Alūksne, Zidāni no Brazīlijas. Turklāt, visas spēles uzvarētas ar 1 vārtu starpību. Tas tikai pierāda, ka jaunības degsmei klāt nācis briedums.
Prognoze: 2-3.vieta.
Balvu Vilki/Īves – stabila komanda. Bet šī komanda, atšķirībā no Austrumi 2010, praktiski visa jau var startēt veterānu turnīros. Var pārsteigt atsevišķās spēlēs, un es par to tikai priecāšos.
Prognoze: 4-5 vieta.
KS (Garnizons) Alūksne – apvienota jaunība ar pieredzi. Stabila vārtsargu līnija. Turnīra gaitā ļoti sāpīgi var atspēlēties zaudējums Balvu Valsts ģimnāzijai.
Prognoze: 2-3.vieta.
Baltinava – turnīra debitanti. Lai gan ir izcīnīta viena uzvara 4 spēlēs, tā tomēr ir pret citu debitanti – Gulbenes BJSS. Grūti būs, tomēr 7-niekā var iespraukties.
Prognoze: 7-9.vieta.
Zidāni no Brazīlijas – manuprāt entuziastiskākā un atraktīvākā komanda, kas ir piedalījusies gandrīz visos novada čempionātos. Lai gan zaudēts ir visos 4 mačos, nevienā vārtu attiecība nav bijusi graujoša.
Prognoze: 6.vieta.
Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola – 4 spēlēs piedzīvoti 4 zaudējumi.
Prognoze: 7-9.vieta.
Gulbenes BJSS – turnīra debitanti. Neskatoties uz saviem jaunajiem gadiem, demonstrē apņēmību. Pagaidām ar to vien ir par maz.
Prognoze: 7-9.vieta.