zatf bsc 2020

“Lielie” no “mazajiem” negrib atpalikt! Kārtējais panākums arī ZATF 2.līgā!⚽️💪💪💪

Piektdien, 10.janvārī, norisinājās kārtējā spēle ZA telpu futbola 2.līgas ietvaros.
Šoreiz Balvu Sporta centrs mājās bija jātiekas ar Madonas BJSS vienību.
Jāsaka kā ir, pirmās 10 minūtes noritēja diezgan nervozā gaisotnē, bet tad Balvu Sporta centrs laikam saprata, ka jāsāk kaut kas darīt lietas labā, un 5 minūšu laikā sasita 4 vārtus. Vienus vārtus Madona gan atguva, bet Balvi atbildēja ar vēl vieniem.
Puslaikā ejot -5-1 Balvu labā.
Otrajā puslaikā spēles raksturs gan nemainījās, un spēli komandas beidza ar rezultātu 11-1 Balvu Sporta centrs labā.
Paldies komandai un skatītājiem, kuri kārtējo reizi bija piepildījuši zāli līdz ar malām!⚽️💪💪💪
Taisnības labad, jāpiebilst, ka Madonas BJSS bija ieradusies uz spēli daudz jaunākā sastāvā!😃
Mūsējie atrodas turnīra tabulas līderpozīcijās, visās spēlēs izcīnot tikai un vienīgi panākumus!