BSC lielie-PALDIES

Nedēļas nogale paiet Vadima Sņegova zīmē!

Sestdien, 5.augustā, Rugājos norisinājās 2.līgas Vidzemes reģiona futbola spēle starp 5.vietā esošo Balvu Sporta centrs komandu un vietu augstāk esošo FK Lielupe komandu, tāpēc spēle solījās būt jo īpaši saistoša.
Balvi sāka īpaši apņēmīgi, pirmajās 3 minūtēs jau izveidojot 3 bīstamus momentus, taču bumba nekā negāja vārtos. Balvi turpināja pretiniekus “spiest” un aptuveni 10.minūtē ar lielisku tālsitienu vārtsargu pārspēja Vadims Sņegovs.
Balvi turpināja uzbrukt, radot vienu momentu pēc otra, tomēr bumba tā arī negāja vārtos. Pirmais puslaiks noslēdzās ar “slideno” 1-0.
Otrajā puslaikā Mairis Morozovs ļāva atviegloti nopūsties atnākušajiem līdzjutējiem, kurš jau pirmajā uzbrukumā guva Balviem otros vārtus.
Ar to nebūt viss nebeidzās, jo Rihards Ščogols un Vadims Sņegovs palielināja rezultātu līdz 4-0.
Brīdi vēlāk pret Vadimu Sņegovu soda laukumā noteikumus pārkāpa viesi, par ko pelnīti tiesnesis nozīmēja 11m soda sitienu. Balvu komanda minstinājās, kurš nu to izpildīs, kad savu vārdu “es” pārliecinoši teica komandas vārtsargs un kapteinis Jurģis Vilciņš. Viņš nekļūdījās un pārliecinoši realizēja standartsituāciju.
Gala rezultātu 6-0 uzstādīja jau iepriekš daudz pieminētais Vadims Sņegovs, kurš līdz ar to guva hat-trick (3 vārti vienā spēlē) un, ja vien sanākušajiem līdzjutējiem galvā būtu bijušas cepures, tās pavisam noteikti lidotu laukuma virzienā!
Turnīra tabulā Balvi panāca FK Lielupe un ieguva labvēlīgu iesisto/ielaisto vārtu attiecību, jo pirmajā mača viesos tika piedzīvots zaudējums ar 0-4.
Vārtus guva:
Vadims Sņegovs 3,
Mairis Morozovs 1,
Rihards Ščogols 1,
Jurģis Vilciņš 1.

Jau dienu vēlāk, svētdien, 6.augustā, bija paredzēta 2.līgas Ziemeļaustrumu reģiona spēle, kur Balvu Sporta centrs futbolistiem Rugājos bija jāuzņem Ludzas NSS futbolisti.
Lai gan tikās turnīra līderi – Balvu futbolisti un turnīra pastarīte, spēle nesolījās būt viegla, jo tā bija otrā divu dienu laikā. Pieredzējušākie spēlētāji žēlojās, ka kājas nežēlīgi sāp pēc iepriekšējās spēles, bet ko darīt, ja jāspēlē, tad jāspēlē!
Spēli iesāka Balvi bez tā niknuma, kas bija vērojams iepriekšējā spēlē, par ko pelnīti saņēma sodu. Neveiksmīgi nospēlēja Balvu aizsargs un bumbu, cenšoties to no saviem vārtiem izsist, raidīja to iekšā – 0-1. Tiesa, viesi bija laipni un atbildēja ar to pašu! Pēc 1.puslaika 1-1.
Otrajā puslaikā Balvi centās attaisnot savu spēles favorīta statusu, un tas viņiem arī, ne bez pūlēm, izdevās. Vēlreiz spoži “uzmirdzēja” Vadims Sņegovs, kurš guva 2 vārtus un šķietami pārliecinošais 3-1. Kad līdz spēles beigām bija palikušas 5 minūtes, to ka pārliecinošais rezultāts var būt mānīgs pierādīja Ludzas otrais vārtu guvums – 3-2. Atlikušajā spēles laikā, lai gan visai nervozi, pārsvaru tomēr izdevās noturēt! Līdz ar to, lieliska nedēļas nogale un zēniem laiks atpūtināt kājas līdz jaunām spēlēm!
Ludzas NSS savos vārtos,
Vadims Sņegovs 2.

P.S. Vadimam Sņegovam 5 vārti 2 spēlēs un 1 izprovocēts 11m soda sitiens! Malacis!