jaunās

Pamatīgs “pēriens” pret JDFS Alberts !😥😥😥

Sestdien, 31.augustā, JDFS Alberts savās mājās uzņēma mūsu Balvu Sporta centrs komandu.
Lai gan pagājušajā sezonā bijām divreiz spēlējuši ar viņiem neizšķirti un šosezon vienīgajā spēle piekāpāmies ar 1-3, bija cerības, ka izdosies cīnīties par punktiem.
Diemžēl nē! Jau mača 12.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, bet 18.minūtē ļoti rupji nospēlēja Ričards Šauers pret mūsu pamatvārtsargu Jurģis Vilciņš , un viņam šī spēle bija beigusies (diezin uz cik ilgu laiku. Neizskatās labi.)
Vārtos stājās Mārtiņš Žugs , taču viņš arī nebija nekāds glābējs, vēl vairāk, mača 75.minūtē viņš pamanījās nopelnīt sarkano kartīti, un vārtos stājās laukuma spēlētājs Edmunds Kokorevics . Rezultātā zaudējums ar 1-11! Goda vārtus mūsu labā guva Hamid Babaali .