futzāls

Pārsteidzoši rezultāti Balvu novada telpu futbola 3.kārtā!

Ir noslēgusies 3.kārta Balvu novada telpu futbola čempionātā, un ir fiksēti vairāki pārsteidzoši rezultāti.
Tā, Alūksnes BJSS ir tikuši klāt 2 sabraukumus kārotajiem punktiem. Svētdien, lai gan bija jāspēlē 2 spēles pēc kārtas, Alūksnes BJSS pamanījās pieveikt gan Austrumi 2010 ar 3-1, gan Zidāni no Brazīlijas ar 2-1 iegūstot pirmos 6 punktus turnīra tabulā.
Par otru pārsteigumu parūpējās Balvu Valsts ģimnāzija, kas ar rezultātu 4-3 spēja pieveikt līdz šim perfekti spēlējošo Balvu Sporta centru. Spēles sižets bija vienkārši dramatisks un Balvu Valsts ģimnāzijas trenerim Jānim Zakarītim droši vien kāds sirms mats nācis klāt. Jāsaka gan, ka zināmas aizdomas tam, ka tā var notikt, parādījās jau svētdienas rīta spēlē, kad 13 sekundes pirms spēles beigām Balvu Sporta centrs “izmocīja” uzvaru pār Austrumi 2010 komandu 2-1.
Cīņā par 1.vietu turnīra tabulā Balvu Sporta centrs sestdien gan izrādījās pārāki pār Balvu Vilki/Īves ar 6-4. Tiesa gan Balvu Vilki/Īves nācās aizvadīt bez pamatvārtsarga Artura Broka.
Līdz ar to ir saasinājusies cīņa par čempionu titulu. Balvu Sporta centrs ir pirmajā vietā (27 punkti), bet par 3 punktiem, jeb vienas uzvaras tiesu, atpaliek Balvu Vilki/Īves (24 punkti). Turpat netālu atrodas Balvu Valsts ģimnāzija (22 punkti) un Alūksnes Kājnieku skola (21 punkts). Zidāni no Brazīlijas ir 5.ar 19 punktiem. Tālāk jau ir Viļaka ar 11 punktiem un Austrumi 2010 ar 8. FK Hangover un Alūksnes BJSS ir pa 6 punktiem.