futzāls 2

Pārsteigumiem bagāta nedēļas nogale…jo interesantāk!

Pārsteigumiem bagāta nedēļas nogale…jo interesantāk!

Šo sestdien un svētdien norisinājās Balvu atklātā telpu futbola čempionāta 2.kārta, kas sagrieza turnīra tabulu kājām gaisā!
Jau pirmajā spēlē par pārsteigumu parūpējās Balvu Valsts ģimnāzijas futbolisti, kas rezultatīvā spēlē ar 8-5 pieveica uz to brīdi turnīra tabulā 2.pozīcijā esošos FK Balvu Vilki/Īves futbolistus.
Arī otra spēle nelika vilties. Tajā līdzīgā spēlē 4.vietas īpašnieki ar 2-0 pārspēja turnīra līderus – Balvu Sporta centrs futbolistus.
Pagalam neveiksmīga nedēļas nogale izvērtās pēc 1.kārtas 2.pozīcijā esošajai FK Balvu Vilki/Īves komandai, kura piedzīvoja zaudējumus visās 4 spēlēs un ir atkritusi uz 5.vietu turnīra tabulā.
Toties, pārsteidzoši labu tempu ir uzņēmuši Kubuli futbolisti, kuri, neskatoties uz zaudējumiem pirmajās 2 turnīra spēlēs, turpina pārliecinoši, un ir jau izcīnījuši 6 uzvaras pēdējās 6 spēlēs.
Tas apdraud Balvu Sporta centra 1.pozīciju, jo Kubuli atpaliek tikai 3 punktus no Balvu Sporta centra un abām komandām savā starpā vēl jāaizvada 1 spēle. Kubuli uzvaras gadījumā priekšrocības būs viņiem dēļ savstarpējām spēlēm. Un, turklāt, Balvu Sporta centrs jāaizvada spēle ar Alūksnes garnizons, kas arī nesolās būt viegla pastaiga…jo interesantāk!
Pašlaik turnīra tabula izskatās šādi:

1. Balvu Sporta centrs 21
2. Kubuli 18
3. Alūksnes garnizons 16
4. Balvu Valsts ģimnāzija 12
5. FK Balvu Vilki/Īves 8
6. Zidāni no Brazīlijas 7
7. Alūksne 0

http://www.balvusportacentrs.lv/s…/telpu-futbola-cempionats/

Tiekamies jau 21.un 22.janvārī, kad tiks sadalītas medaļas un, pats galvenais, kauss!