jaunās

Pirmais puslaiks labs, bet spēle – nē!

Sestdien, 21.septembrī, Balvu Sporta centrs futbolisti Gulbenē Komanda.lv 1. līga ietvaros tikās ar JDFS Alberts vienību. Lai arī pretinieki atradās 4.pozīcijā turnīra tabulā, bija cerības, ka komandai ir pa spēkam izcīnīt punktus.
To pierādīja arī pirmais puslaiks. Viesiem, nenoliedzami, piederēja teritoriāls pārsvars, arī momentu vairāk bija viesiem, bet mūsējie aizsargājās labi, un pie labiem momentiem viesi tika reti.
Puslaika beigās tiesnesis nefiksēja grūdienu mugurā pret mājiniekiem, un viesi izvirzījās vadībā. Par laimi, cerību atnesa Hamid Babaali , kurš ātri vien atbildēja ar vārtu guvumu.’1-1 pēc pirmā puslaika
Otrais puslaiks izvērtās par murgu. Jau 54.minūtē viesi panāca 1-2, bet pēc 2 minūtēm viesi palika mazākumā, kad otro brīdinājumu saņēma Ričards Buivids . Varēja sākt domāt, ka tas paver mums iespējas uz vismaz neizšķirtu, taču viesi nodemonstrēja, kāpēc mēs atrodamies tabulas pretējos galos. Ielaidām vēl 4 vārtus un rezultāts 1-6.
Mūsējiem, šķiet, trūkst ticības, ka pēc sekmīgi aizvadīta pirmā puslaika, varam sekmīgi nospēlēt!