futsal

Norisinājies 1.posms Balvu novada telpu futbola čempionātā!

28.-29.novembrī Balvu pamatskolā norisinājās pirmais posms Balvu novada atklātajam telpu futbola čempionātam!

Šogad Balvu novada atklātajā čempionātā piedalās rekordliels komandu skaits kopumā 9(!) komandas, kas ar katru gadu palielinās! Liels prieks par vietējo entuziastu sarosīšanos tieši uz šādu sporta viedu kā telpu futbols!
Kā katru gadu Balvu novada telpu futbolā piedalās arī komandas, kas aizvada jau vairākas sezonas kā FK Balvu Vilki/Īves, Viļakas novada komanda, kā arī tādas komandas, kas piedalās pirmos reizi FK Hangover (Balvi) un Alūksnes BJSS komanda!
Pēc pirmā sabraukuma līderpozīcijās nostiprinājās pagājušā gada līderi FK Balvu/īves un Balvu Sporta centrs, kas pašlaik nav cietuši nevienu zaudējumu!
Pirmās kārtās “pārsteigums” 2015./2016.gada sezonā protams ir komanda “Zidāni no Brazīlijas”, kas četrās spēlēs zaudējuši tikai vienu spēli(!) pret pagājušās sezonas finālistiem FK Balvu Vilki/īves. Pirmajā sabraukumā komandas “Zidāni no Brazīlijas” līderis Jānis Žvarts arī apliecināja labākā bombardiera spējas- 4 spēles 8 gūti vārti (!) un rezultatīvāko spēlētāju topā ieņem 1.vietu!
Vārtsargu TOP 3 vietās ieņem līdervienību komandu vārtsargi! Attiecīgi pašlaik 1.vietā Edgars Plutovs FK Balvu Vilki/īves (nospēlējis tikai vienu spēli), 2.vieta Jurģis Vilciņš (Balvu Sporta centrs) un 3.vietu noslēdz Artūrs Broks (FK Balvu Vilki/īves)

 

Nākamais posms jau 12.-13.decembrī Balvu pamatskolā plkst.10:00! Nāc atbalstīt savus favorītus!

 

Visa info par Balvu novada atklāto telpu futbola čempionātu: 

http://www.balvusportacentrs.lv/sportaveidi/telpu-futbola-cempionats/