Balvu Sporta centrs

Sezonas pēdējā spēlē Balvi cieš sāpīgu zaudējumu!

Sestdienas vakarā, 3.martā, Balvu Sporta centrs futbolistiem bija jāaizvada pēdējā spēle sezonā ar Līvāni/LivMet komandu. Svarīga tā bija tādā ziņa, ka uzvaras gadījumā Balvu Sporta centrs futbolisti vēl varētu reāli cīnīties par uzvaru ZA 2.līgas telpu futbola turnirā. Diemžēl, šoreiz cerības neattaisnojās!
Komanda iznāca laukumā nekoncentrējusies. Pirmajās 3 minūtēs dabūja 2 bumbas savos vārtos un rezultāts jau 0-2. Uzreiz pēc šokējošā spēles sākuma komandas kapteinis Jurģis Vilciņš pieprasīja minūtes pārtraukumu, un, šķiet, tas deva efektu! Vispirms, mūsu vārtsargs Jurģis Vilciņš meta bumbu pāri visam laukumam, lai izdarītu piespēli, bet ar to neveikli izrīkojās pretinieku komandas vārtsargs, un rezultāts 1-2. Brīdi vēlāk Balvu futbolisti nopelnīja tiesības uz soda sitienu, un to pārliecinoši izdarīja Aleksandrs Sņegovs – 2-2. Līdz puslaika, beigām viesi gan atkal izvirzījās vadībā, un puslaikā ejot 2-3.
Otrais puslaiks iesākās mājiniekiem labvēlīgi. Līdera lomu uzņēmās, pagaidām turnīra rezultatīvākais spēlētājs, Rihards Ščogols. Vispirms viņš no lukuma centra pārspēja viesu vārtsargu, bet pēc tam jau noslēdza skaistu Balvu kombināciju un rezultāts 4-3 Balviem par labu. Bet tad sākās mūsu nedienas!
Līvāni guva 2 vārtus pēc kārtas, un jau rezultāts 4-5 viesu labā. Kārlis Vanags gan vienus vārtus atspēlēja (5-5), un likās, ka tik maz vajaga, lai izcīnītu svarīgo uzvaru.
Bet šoreiz fortūna nebija mūsu pusē. Ielaidām vēl 2 vārtus, un rezultāta zaudējums ar 5-7.
Paldies puišiem par spēli! Tāpat paldies visiem līdzjutējiem, kuri šosezon kuplā skaitā nāca atbalstīt komandu. Paldies laikrakstam “Vaduguns” un Balvu novada ziņām, kas atspoguļoja spēles gaitas.