25

SK Latgols Ludza pārtrauc mūsu uzvaru sēriju!

Vakar, 6.decembrī, plkst.19.30. Balvu pamatskolas sporta zālē norisinājās ZA 2.līgas telpu futbola čempionāta spēle starp diviem līderiem Balvu Sporta centrs un SK Latgols Ludza.
Pirmais puslaiks izvērtās dramatisma pilns. Jau no pirmajām minūtēm abas komandas parādīja, ka ir gatavas uzbrukt. Vienā no šādiem uzbrukumiem Rihards Ščogols neatvairāmi raidīja bumbu vārtos – 1-0. Praktiski uzreiz rezultātu dubultoja Vadims Sņegovs – 2-0. Tas lika Ludzas komandai pamosties, un tā guva 3 vārtus pēc kārtas – 2-3. Tas, savukārt, sapurināja Balvu komandu, un tā atbildēja ar 2 Vadima Sņegova raidījumiem vārtu tīklā. Puslaikā ejot 4-3 mūsu labā.
Otrajā puslaikā, šķiet, kaut kas salūza mūsu spēlē, un pretinieki guva 5 bezatbildes vārtus. Rezultāts: 4-8, un Ludzas vienība nostiprinās turnīra tabulas galvgalī. Līdz ar to, pārtrūka mūsu 3 spēļu uzvaru sērija.