futzāls

Triumfē Balvu Sporta centrs!

Ir noslēdzies Balvu novada telpu futbola čempionāts. Par čempioniem trešo gadu pēc kārtas kļuva Balvu Sporta centrs futbolisti. 2.vietu ieņēma Balvu Vilki/Īves futbolisti, bet 3. – Alūksnes Kājnieku skola. Jāsaka gan, ka cīņā par trešo vietu piedalījās arī Balvu Valsts ģimnāzijas futbolisti, kuriem pēdējā kārtā bija nepieciešamas divas uzvaras. Tomēr Balvu Valsts ģimnāzijas futbolisti neprata tikt galā ar Alūksnes BJSS futbolistiem (1:1), kuri tādējādi ļāva 3.vietu ieņemt Alūksnes Kājnieku skolai.

Par “Rezultatīvāko futbolistu” kļuva Rihards Ščogols, kas ar 30 gūtiem vārtiem pārējiem bija neaizsniedzams. “Labākais vārtsargs” balvu ieguva Balvu Sporta centrs vārtsargs Jurģis Vilciņš, savukārt, “Labākais aizsargs” titulu izcīnīja Eduards Semjonovs. Par labāko uzbrucēju organizatori atzina Ritvaru Neupakojevu. “Fair play” balvu ieguva Alūksnes Kājnieku skola.


1. – Balvu Sporta centrs
2. – Balvu Vilki/Īves
3. – Alūksnes Kājnieku skola

4. – Balvu Valsts ģimnāzija
5. – Zidāni no Brazīlijas
6. – Viļaka
7. – Alūksnes BJSS
8. – Austrumi 2010
9. – FK Hangover

Līdz ar to ziemas sezona un telpu futbols novada mērogā ir galā un sekosim līdzi tam, kas mūs sagaida “lielajā” futbolā uz dabīgā zāliena! Paldies visiem līdzjutējiem, kas kuplā skaitā nāca atbalstīt savas komandas!