jaunās

Valsts svētkos Balvu Sporta centrs futbolisti mūs sveic ar uzvaru!

Valsts svētkos – 4.maijā Balvu Sporta centrs futbolistiem Komanda.lv 1. līga ietvaros bija jātiekas ar New Project komandu.
Spēle iesākās uzmanīgi, lūkojot iztaustīt pretinieku vājās vietas. Līdzīga spēle turpinājās līdz spēles 38.minūtei, kad pretinieku komandas kapteinis raidīja mūsu vārtos bumbu un 0-1. Tāds pats rezultāts arī spēles pārtraukumā ejot.
Ak vai, kā man negribējās šoreiz rakstīt par nesekmīgo puslaika izskaņu!
Otrajā puslaikā turpinājās līdzvērtīga spēle, viesiem nedaudz vairāk kontrolējot bumbu.
Bet fortūna šoreiz bija pavērsusi seju pret mums.
Vispirms Lionela Messi stilā (vēl varētu pastrīdēties, kuram no kura mācīties) 72.min. bumbu tālajā devītniekā no metriem 20 iegrieza Leons Krasnovs. Bet ar to vēl nebija viss! Mūsu izgājienu uz tukšiem vārtiem pēc 2.min. neatļauti kavēja viesu komandas spēlētājs – rezultātā – sarkanā kartīte un 11m soda sitiens. To devās izpildīt Andrejs Ziļs, kurš iepriekšējās 2 reizes šosezon bija bijis precīzs.
Andrejs nepievīla arī šoreiz, pārliecinoši realizējot soda sitienu, un saceļot kājās tribīnes.
Tālākais darbs – noturēt atlikušo laiku, tika godam paveikts un svētku dienā atstājam pēdējo pozīciju turnīra tabulā.
Paldies visiem līdzjutējiem, kuri bija atnākuši vērot šo maču!