Kopbilde 2017

Vārtsargs Jurģis Vilciņš īstā trillerī nokārto uzvaru!

Vakar, 20.novembrī, pie pilnām tribīnēm Balvu Sporta centrs futbolisti ZA 2.līgas telpu futbola turnīrā uzņēma FB Gulbene futbolistus. Šķiet, jaunais turnīra formāts, kad tiek aizvadītas izbraukuma un mājas spēles, ir sevi attaisnojis, jo brīvu vietu tribīnēs praktiski nebija.
Spēle norisinājās īstam trillerim līdzīgā scenārijā. Vispirms, Aleksandrs Sņegovs izvirzīja mājiniekus vadībā, kad ar soda sitienu cauršāva pretinieku “sieniņu” – 1-0. Aleksandram radās vēl viena izdevība un atkal no soda sitiena, tomēr šoreiz bumba trāpīja pa vārtu pārliktni. To zibenīgi izmantoja viesi un ātrā pretuzbrukumā panāca 1-1.
Brīdi vēlāk radās iespēja pie viesu vārtiem. Vadima Sņegova sisto bumbu viesu vārtsargs atvairīja, bet pirmais pie tās bija Rihards Ščogols, un šoreiz vārtsargs bija bezspēcīgs – 2-1. Ar to visi notikumi pirmajā puslaikā vēl nebija galā, jo kļūdījās visai nevainīgā epizodē pirmo vārtu autors Aleksandrs Sņegovs un 2-2. Pirmajā puslaikā tas arī viss.
Otrajā puslaikā komandas parūpējās par aizraujošu spēli arī turpmāk. Vispirms Vadims Sņegovs atdeva lielisku piespēli neviena nepieskatītajam Egilam Lielbārdim uz tālo vārtu stabu. Egils, kurš nebūt nav tas raženākais spēlētājs Balvu komandā, paspēja bumbu uzņemt uz krūtīm un tad ar galvu raidīt to vārtu tukšajā stūrī – 3-2. Tālāk sekoja notikumi laukuma otrā pusē. Vārtsargs Jurģis Vilciņš nedaudz kļūdījās pozīcijas izvēlē un 3-3.
Bet tad nāca Jurģa Vilciņa “zvaigžņu brīdis”. FB Gulbene futbolisti savā soda laukumā pārkāpa noteikumus, un tiesnesis pamatoti norādīja uz 6m atzīmi. Soda sitienu devās realizēt Jurģis un darīja to pārliecinoši – 4-3. Viesi nepadevās un vienus vārtus atguva – 4-4.
Kad līdz spēles beigām bija atlikušas 2 ar pusi minūtes 6. pārkāpumu puslaikā nopelnīja viesu komanda, un tika nozīmēts 10m soda sitiens. Atkal to izpildīt devās Balvu Čilaverts, vārtsargs Jurģis Vilciņš, un darīja to precīzi – 5-4. 2 sitieni 2 vārti! Lieliska realizācija!
Atlikušo laiku Balvi nospēlēja racionāli, domājot par savu vārtu drošību.
Apsveicam komandu ar pirmo uzvaru turnīrā! Liels paldies līdzjutējiem, kuri nemitīgi dzina uz priekšu komandu!